Ruszamy z 4. edycją BiegamBoLubię Lasy :)

BiegamBoLubię LASY to prawdziwe święto sportu, w ubiegłorocznej edycji pobiegło ponad 1600 osób. Startujemy właśnie z 4. edycją, która zapowiada się niemniej ciekawie. Limit zapisów identyczny jak w roku ubiegłym. W każdym z biegów może wystartować w sumie 400 osób! Biegi dla dzieci odbywają się bez limitów osobowych, natomiast dla chodziarzy Nordic Walking limit wynosi 50 osób 😉 

Projekt BiegamBoLubię LASY powstał, by zachęcić do uprawiania sportu na terenach leśnych, biegać po świeżym powietrzu i poznać nowe, nieodkryte dotąd zielone ścieżki. Kto do tej pory biegał tylko po asfaltowych ulicach miasta, dzięki akcji BBL LASY i gościnności Nadleśnictwa Chojnów może sprawdzić, co woli. Bieganie po lesie to coś dla ciała i ducha, potwierdzi to chyba każdy, kto miał okazję być z nami podczas poprzednich edycji BiegamBoLubię LASY. 

Przed nami pierwszy bieg 4. edycji cyklu – BiegamBoLubię LASY Zimą, który odbędzie się 25 lutego!

 

BBL LASY to cykl czterech leśnych biegów w formule Grand Prix. Biegacze mają do pokonania dystans 5 lub 10 kilometrów, biegi odbywają się w czterech porach roku (zima, wiosna, lato, jesień). Po każdym biegu uczestnicy otrzymują medal. Udział w czterech biegach zagwarantuje zebranie kompletu medali  ukazujących las w czterech porach roku.

Imprezę organizują wspólnie: Centrum Informacyjne Lasów Państwowych, Club BBL i Nadleśnictwo Chojnów.

 

Więcej informacji- REGULAMIN